3. osakilpailu – Syyspäiväntasaus
Kenttäratsastuksen osallistujat & tulokset
Esteratsastuksen osallistujat & tulokset
Kouluratsastuksen osallistujat & tulokset
Osakilpailun kutsu
Kilpailutiedote
Kalla CUP 2020
Esteratsastus 25.9.2020

Mobiililla: liu'uta taulukkoa sivusuunnassa nähdäksesi lähtölistat.

Tulokset

Luokka 1. 90–100 cm (25 os.) – juniorimestaruusluokka

1. Julia Autio - Reposaaren Hely 0/0 vp
2. Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling 0/0 vp
3. Henna Hannukainen - Greywood's Vanil Noir 0/0 vp
4. Måns Lundström - Gobbericy 0/0 vp
5. Iina Lahtinen - Billingsley 0/0 vp
6. Jeramy Raeske - Kallan Leafrain 0/0 vp
7. Kristian Berg - Kallan Verdigris 0/0 vp
8. Niilo Runola - Rosengårds Belisa 0/4 vp
9. Inna Paakkanen - Kissmegoodbye 0/4 vp
10. Jemiina Rajala - Ancalagon the Black DFC 0/4 vp
11. Ella Olkisuo - Polar 0/4 vp
12. Maesi Saarre - Rowandell Liberty 0/4 vp
13. Saaga Talvilehto - Waywick 0/4 vp
14. Saaga Nieminen - Bubblegumwar GEA 0/4 vp
15. Salli Tamminen - Bagheera 0/8 vp
16. Jonna Vaissalo - Kototallin Kesy 0/8 vp
17. Janna Kaajapuro - Sharazan x 0/8 vp
18. Kristian Tammipuro - Camelopardalis 4 vp
19. Lidia Railakka - Marchioness 4 vp
20. Susanna Joutsjoki - Rosegarden's Tayanita 8 vp
21. Ada Granstad - Kadon Husaari 8 vp
22. Edith Lundán - Agnetha 'If 8 vp
23. Vilna Elea Nilsen - Fenrirr 10 vp
24. Nita Merisalo - JB Pyramida 12 vp
25. Vivienne Blankley - Sparkling Cyanide 14 vp

Luokka 2. 110 cm (28 os.)

1. Emily Daukes - Cioccolato 0/0 vp
2. Ada Granstad - Kadon Opaali 0/0 vp
3. Joona Vuorinen - Velvezuelas Thestral 0/0 vp
4. Milja Malmila - Kastanjan Gallant 0/0 vp
5. Susanna Joutsjoki - Rosegarden's Tayanita 0/0 vp
6. Milja Malmila - M.B. Foxx 0/0 vp
7. Reija Käkiharju - Pikkumutta 0/0 vp
8. Isak Sederström - Evanesco 0/0 vp
9. Susanna Joutsjoki - The Urban Legend 0/0 vp
10. Mikael Laine - Beau Bianca 0/0 vp
11. Isabella Sokka - Rosengårds Kamila 0/4 vp
12. Jeramy Raeske - Kallan Leafrain 0/4 vp
13. Juuso Sherman - Bellicose Lord 0/4 vp
14. Jemiina Rajala - Virmalan Puhuri 0/4 vp
15. Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée 0/4 vp
16. Vilja Hoivisto - JB Heavens 0/8 vp
17. Milla-Riina Arokoski - JB Indi 0/8 vp
18. Kasper Hallamaa - JS Blossom 0/8 vp
19. Matilda Tammilehto - Rosengårds Zelia 0/8 vp
20. Aurora Lehtoketo - Halcyone 4 vp
21. Josefina Rosengård - Rosengårds Belisa 4 vp
22. Jemiina Rajala - Ancalagon the Black DFC 4 vp
23. Reija Käkiharju - Sotamaalauksen Helmenvalkea 4 vp
24. Salma Stjärndahl - Bonnie KN 8 vp
25. Piia Ihantoja - Vinkavuon Visser 8 vp
26. Anni Vuorela - Hauyni RR 8 vp
27. Eveliina Joutsjoki - Kuningastaika 8 vp
28. Katya Solovjeva - Ryövärin Suomijätkä 12 vp

Luokka 3. 120 cm (32 os.)

1. Kristiina Peltola - Hawkeye 0/0 vp
2. Isak Sederström - Evanesco 0/0 vp
3. Ellie von Brandt - No Duchess 0/0 vp
4. Juuso Sherman - Rosengårds Pickett 0/0 vp
5. Kristian Berg - Misery Business xx 0/0 vp
6. Jasmine Lundén - Adore Uriah 0/0 vp
7. Oskari Käkiharju - Galactic Winie 0/0 vp
8. Milla-Riina Arokoski - JB Indi 0/4 vp
9. Mia Holgersen - Pocaroo 0/4 vp
10. Eveliina Joutsjoki - Heldegrads Romero 0/4 vp
11. Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée 0/4 vp
12. Eveliina Joutsjoki - Kuningastaika 0/4 vp
13. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay 0/4 vp
14. Anton Seljavaara - Vilanna d'Azuré 0/4 vp
15. Vincent Vennamo - Zoja 0/8 vp
16. Isabella Sokka - Kallan Sycamore 0/8 vp
17. Anni Vuorela - Hauyni RR 0/8 vp
18. Eveliina Joutsjoki - Hidebehind 4 vp
19. Isabella Sokka - Rosengårds Kamila 4 vp
20. Aurora Lehtoketo - Halcyone 4 vp
21. Tom Taylforth - Dumdum UN 4 vp
22. Oskari Käkiharju - Florian 4 vp
23. Rasmus Alsila - Vivani 4 vp
24. Vilja Hoivisto - JB Heavens 4 vp
25. Anttoni Harva - Châtenay Prime 4 vp
26. Joona Vuorinen - Velvezuelas Thestral 4 vp
27. Susanna Joutsjoki - The Urban Legend 8 vp
28. Sierra Monterrosa - Solidago Thalia 8 vp
29. Jenna Ahmo - Amnesia At 8 vp
30. Salma Stjärndahl - Bonnie KN 8 vp
31. Reija Käkiharju - Mahtipöntinen 12 vp
32. Tino Lakkahalla - Reflect Me Better 12 vp

Luokka 4. 130 cm (27 os.)

1. Tom Taylforth - Ce's Shonena 0/0 vp
2. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay 0/0 vp
3. Agnieszka Nadolny - Underground 0/0 vp
4. Jasmine Lundén - Adore Uriah 0/0 vp
5. Mia Holgersen - Pocaroo 0/0 vp
6. Vincent Vennamo - Zoja 0/0 vp
7. Alex Kristensen - Orange Wood's Lovemix Z 0/4 vp
8. Jenna Ahmo - Amnesia At 0/4 vp
9. Kristian Berg - Misery Business xx 0/4 vp
10. Ellie von Brandt - No Duchess 0/4 vp
11. Nicholas Rose - Cherish 0/8 vp
12. Susanna Joutsjoki - Skywards André 0/8 vp
13. Sierra Monterrosa - Solidago Thalia 0/8 vp
14. Isabella Sokka - Kallan Sycamore 0/12 vp
15. Oskari Käkiharju - Florian 4 vp
16. Heidi Näyhö - Esmeronya v.d. Lilienhof 4 vp
17. Matilda Tammilehto - Esperite v. Bloom 4 vp
18. Anamaria Antongiorgi - Arthea du Chêne Z 8 vp
19. Milja Malmila - M.B. Acapella 8 vp
20. Tom Taylforth - Dumdum UN 8 vp
21. Eveliina Joutsjoki - Hidebehind 8 vp
22. Alex Kristensen - Orange Wood's Xiganth 8 vp
23. Juuso Sherman - Rosengårds Pickett 12 vp
24. Jacki Cartagena - Spiderspot 12 vp
25. Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz 14 vp
26. Eveliina Joutsjoki - Heldegrads Romero 16 vp
27. Iina Lahtinen - Nassau 16 vp

Luokka 5. 140 cm pro-luokka (19 os.)

1. Alex Kristensen - Orange Wood's Lovemix Z 0/0 vp
2. Isak Sederström - JB Carnelian 0/0 vp
3. Verneri Kaajapuro - Calaggio 0/0 vp
4. Lauri Merikanto - Livin' Las Vegaz 0/0 vp
5. Nicholas Rose - Falconer 0/0 vp
6. Tom Taylforth - Ce's Shonena 0/0 vp
7. Ekaterina Golovka - Aegean Aesar 0/0 vp
8. Rasmus Alsila - Rosengårds Coral 0/4 vp
9. Maesi Saarre - Gabbana Krypton 0/4 vp
10. Susanna Joutsjoki - Skywards André 0/4 vp
11. Kristian Berg - Million Miles 0/4 vp
12. Nicholas Rose - JB Palette 0/4 vp
13. Kristian Tammipuro - Bealor 0/8 vp
14. Oskari Käkiharju - A.D. Pink Pearl 0/8 vp
15. Petra Lammi - Aegean Bersenik 4 vp
16. Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz 4 vp
17. Anamaria Antongiorgi - M.B. Osmi 4 vp
18. Lili Lakkahalla - Blueprint 8 vp
19. Oskari Käkiharju - Fact Or Fiction 8 vp

Luokka 6. 150 cm pro-luokka (17 os.)

1. Oskari Käkiharju - A.D. Pink Pearl 0/0 vp
2. Jasu Lakkahalla - Starling 0/0 vp
3. Andy Toyne - Everholt Supreme 0/0 vp
4. Viola Gråskär - Pomeron Fall 0/4 vp
5. Maesi Saarre - Spidey Axxim Prime 0/4 vp
6. Viola Gråskär - Morgai Fall 0/4 vp
7. Verneri Kaajapuro - Calaggio 0/4 vp
8. Hannes Savioja - Joyeuse 0/8 vp
9. Kristian Berg - Million Miles 0/8 vp
10. Heidi Näyhö - Malachai 4 vp
11. Jeramy Raeske - Look at Snilli 4 vp
12. Dochas Ansamaa - Prudence 4 vp
13. Lauri Merikanto - Livin' Las Vegaz 4 vp
14. Heidi Näyhö - Cariad 8 vp
15. Hannes Savioja - Artilleroy 8 vp
16. Tom Taylforth - Scorpse Bride Dom 12 vp
17. Alma Nummila - Hexagon Prime 16 vp

Luokka 7. 160 cm pro-luokka (00 os.) – estemestaruusluokka

1. Peppi Joki - JB Easy Living 0/0 vp
2. Dochas Ansamaa - Prudence 0/0 vp
3. Heidi Näyhö - Cariad 0/0 vp
4. Tom Taylforth - Scorpse Bride Dom 0/0 vp
5. Hannes Savioja - Artilleroy 0/0 vp
6. Markus Rahikainen - JB Elegba 0/4 vp
7. Alma Nummila - Mye Chyperre Prime 0/4 vp
8. Jeramy Raeske - Look at Snilli 0/12 vp
9. Petra Lammi - Pygmalian Prime 4 vp
10. Viola Gråskär - Resistance Fall 4 vp
11. Heidi Näyhö - Malachai 6 vp
12. Verneri Kaajapuro - Hateyouloveyou 21 8 vp
13. Hannes Savioja - Joyeuse 8 vp
14. Anamaria Antongiorgi - Rendezvous Ley 12 vp
15. Andy Toyne - Maldwyn Avgas 12 vp

Lähtölista

Luokka 1. 90–100 cm – juniorimestaruusluokka

Niilo Runola - Rosengårds Belisa
Saaga Nieminen - Bubblegumwar GEA
Jemiina Rajala - Ancalagon the Black DFC
Kristian Tammipuro - Camelopardalis
Iina Lahtinen - Billingsley
Maesi Saarre - Rowandell Liberty
Henna Hannukainen - Greywood's Vanil Noir
Kristian Berg - Kallan Verdigris
Salli Tamminen - Bagheera
Jonna Vaissalo - Kototallin Kesy
Ada Granstad - Kadon Husaari
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling
Måns Lundström - Gobbericy
Vivienne Blankley - Sparkling Cyanide
Jeramy Raeske - Kallan Leafrain
Nita Merisalo - JB Pyramida
Vilna Elea Nilsen - Fenrirr
Susanna Joutsjoki - Rosegarden's Tayanita
Janna Kaajapuro - Sharazan x
Saaga Talvilehto - Waywick
Edith Lundán - Agnetha 'If
Inna Paakkanen - Kissmegoodbye
Lidia Railakka - Marchioness
Ella Olkisuo - Polar
Julia Autio - Reposaaren Hely

Luokka 2. 110 cm

Susanna Joutsjoki - Rosegarden's Tayanita
Matilda Tammilehto - Rosengårds Zelia 
Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée
Katya Solovjeva - Ryövärin Suomijätkä  
Reija Käkiharju - Pikkumutta
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Jemiina Rajala - Ancalagon the Black DFC
Ada Granstad - Kadon Opaali
Milja Malmila - M.B. Foxx
Vilja Hoivisto - JB Heavens
Mikael Laine - Beau Bianca
Jeramy Raeske - Kallan Leafrain
Susanna Joutsjoki - The Urban Legend
Eveliina Joutsjoki - Kuningastaika
Aurora Lehtoketo - Halcyone
Anni Vuorela - Hauyni RR
Josefina Rosengård - Rosengårds Belisa
Isak Sederström - Evanesco
Isabella Sokka - Rosengårds Kamila 
Milja Malmila - Kastanjan Gallant
Emily Daukes - Cioccolato
Juuso Sherman - Bellicose Lord
Kasper Hallamaa - JS Blossom
Piia Ihantoja - Vinkavuon Visser
Milla-Riina Arokoski - JB Indi
Joona Vuorinen - Velvezuelas Thestral
Reija Käkiharju - Sotamaalauksen Helmenvalkea 
Jemiina Rajala - Virmalan Puhuri

Luokka 3. 120 cm

Kristiina Peltola - Hawkeye 
Reija Käkiharju - Mahtipöntinen
Anttoni Harva - Châtenay Prime
Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée
Anton Seljavaara - Vilanna d'Azuré
Susanna Joutsjoki - The Urban Legend
Eveliina Joutsjoki - Heldegrads Romero
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Isak Sederström - Evanesco
Tino Lakkahalla - Reflect Me Better
Oskari Käkiharju - Florian
Isabella Sokka - Kallan Sycamore
Joona Vuorinen - Velvezuelas Thestral
Ellie von Brandt - No Duchess
Vilja Hoivisto - JB Heavens
Rasmus Alsila - Vivani
Eveliina Joutsjoki - Hidebehind
Anni Vuorela - Hauyni RR
Vincent Vennamo - Zoja
Kristian Berg - Misery Business xx
Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay
Tom Taylforth - Dumdum UN
Sierra Monterrosa - Solidago Thalia
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett
Isabella Sokka - Rosengårds Kamila 
Jasmine Lundén - Adore Uriah
Milla-Riina Arokoski - JB Indi
Aurora Lehtoketo - Halcyone
Eveliina Joutsjoki - Kuningastaika
Jenna Ahmo - Amnesia At
Oskari Käkiharju - Galactic Winie
Mia Holgersen - Pocaroo

Luokka 4. 130 cm

Matilda Tammilehto - Esperite v. Bloom 
Jenna Ahmo - Amnesia At
Iina Lahtinen - Nassau
Eveliina Joutsjoki - Heldegrads Romero
Oskari Käkiharju - Florian
Anamaria Antongiorgi - Arthea du Chêne Z
Milja Malmila - M.B. Acapella
Mia Holgersen - Pocaroo
Alex Kristensen - Orange Wood's Xiganth
Nicholas Rose - Cherish  
Susanna Joutsjoki - Skywards André
Agnieszka Nadolny - Underground
Ellie von Brandt - No Duchess
Tom Taylforth - Ce's Shonena
Vincent Vennamo - Zoja
Jasmine Lundén - Adore Uriah
Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz
Isabella Sokka - Kallan Sycamore
Kristian Berg - Misery Business xx
Sierra Monterrosa - Solidago Thalia
Heidi Näyhö - Esmeronya v.d. Lilienhof
Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay
Alex Kristensen - Orange Wood's Lovemix Z
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett
Eveliina Joutsjoki - Hidebehind
Jacki Cartagena - Spiderspot
Tom Taylforth - Dumdum UN

Luokka 5. 140 cm pro-luokka

Lauri Merikanto - Livin' Las Vegaz
Oskari Käkiharju - Fact Or Fiction
Alex Kristensen - Orange Wood's Lovemix Z
Isak Sederström - JB Carnelian
Anamaria Antongiorgi - M.B. Osmi
Tom Taylforth - Ce's Shonena
Ekaterina Golovka - Aegean Aesar
Nicholas Rose - JB Palette
Maesi Saarre - Gabbana Krypton
Verneri Kaajapuro - Calaggio
Rasmus Alsila - Rosengårds Coral
Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz
Lili Lakkahalla - Blueprint
Nicholas Rose - Falconer
Petra Lammi - Aegean Bersenik
Oskari Käkiharju - A.D. Pink Pearl
Kristian Berg - Million Miles
Kristian Tammipuro - Bealor
Susanna Joutsjoki - Skywards André

Luokka 6. 150 cm pro-luokka

Lauri Merikanto - Livin' Las Vegaz
Alma Nummila - Hexagon Prime
Heidi Näyhö - Malachai
Viola Gråskär - Morgai Fall
Jeramy Raeske - Look at Snilli
Hannes Savioja - Artilleroy
Tom Taylforth - Scorpse Bride Dom
Andy Toyne - Everholt Supreme
Jasu Lakkahalla - Starling
Dochas Ansamaa - Prudence
Verneri Kaajapuro - Calaggio
Kristian Berg - Million Miles
Viola Gråskär - Pomeron Fall
Heidi Näyhö - Cariad
Maesi Saarre - Spidey Axxim Prime
Hannes Savioja - Joyeuse
Oskari Käkiharju - A.D. Pink Pearl

Luokka 7. 160 cm pro-luokka – estemestaruusluokka

Petra Lammi - Pygmalian Prime
Heidi Näyhö - Malachai
Jeramy Raeske - Look at Snilli
Hannes Savioja - Artilleroy
Alma Nummila - Mye Chyperre Prime
Markus Rahikainen - JB Elegba
Tom Taylforth - Scorpse Bride Dom
Heidi Näyhö - Cariad
Viola Gråskär - Resistance Fall
Peppi Joki - JB Easy Living
Verneri Kaajapuro - Hateyouloveyou 21
Hannes Savioja - Joyeuse
Dochas Ansamaa - Prudence
Anamaria Antongiorgi - Rendezvous Ley
Andy Toyne - Maldwyn Avgas
Kenttäratsastuksen osallistujat & tulokset
Esteratsastuksen osallistujat & tulokset
Kouluratsastuksen osallistujat & tulokset
Osakilpailun kutsu
Kilpailutiedote
Kalla CUP 2020
KAIKEN © AUBURN ESTATE 2017– | AUBURN ESTATE ON VIRTUAALITALLI